Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Brodka MTV Unplugged - SOLD OUT!

Warszawa, Nowy Teatr

Peter Bence

Kraków, ICE Kraków

Peter Bence - dodatkowy koncert

Warszawa, Teatr Palladium

Peter Bence - SOLD OUT!

Warszawa, Teatr Palladium

Zalewski śpiewa Niemena - SOLD OUT!

Szczecin, Filharmonia im. M. Karłowicza

KORTEZ - gość specjalny Panieneczki - SOLD OUT!

Toruń, CKK Jordanki

KORTEZ - SOLD OUT!

Płock, Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej

Albo Inaczej

Warszawa, Teatr Roma Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 79 zł (strefa D), 99 zł (strefa C), 129 zł (strefa B), 149 zł (strefa A) [miejsca siedzące]

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.bilety24.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Zapraszamy na jesienne spotkanie z projektem Albo Inaczej! Na koncercie w Teatrze Muzycznym Roma, 2 listopada 2018 roku, usłyszymy zarówno utwory z premierowej odsłony projektu, jak i z drugiego albumu. Nazwiska artystów, którzy pojawią się na scenie podamy niebawem.

W 2015 w pionierski sposób połączyli odległe pokolenia polskiej muzyki. Na jednym krążku spotkały się legendy krajowej estrady oraz twórcy kultowych hip-hopowych utworów z przełomu wieków.

W maju tego roku ukazała się druga odsłona albumu, tym razem w alternatywnych aranżacjach. Na płycie możemy usłyszeć wielu zdolnych artystów młodego pokolenia! Podobnie jak przy pierwszej płycie artyści zaśpiewali teksty zaczerpnięte z klasyki polskiego hip-hopu do muzyki, specjalnie na tę okazję skomponowanej przez Mariusza Obijalskiego.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK