Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Tribute to Michael Jackson Symfonicznie

Warszawa, Teatr Roma

Tomasz Stańko New York Quartet

Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA

Kortez z zespołem

Katowice, MCK (Międzynarodowe Centrum Kongresowe)

The Cool Quest

Warszawa, Miłość

Tomasz Stańko New York Quartet

Gdańsk, Filharmonia Bałtycka

Tomasz Stańko New York Quartet

Poznań, Aula Artis

Ania Dąbrowska THE BEST OF

Kraków, ICE Kraków

Ania Dąbrowska - SOLD OUT!

Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 69 zł (strefa B), 89 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: BILETY WYPRZEDANE

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Koncert Ani Dąbrowskiej w Rzeszowie wyprzedany! Zakończyła się sprzedaż internetowa oraz nie będzie możliwości zakupu biletu w dniu koncertu. Zapraszamy na nasze inne wydarzenia w Filharmonii Podkarpackiej!

Ania Dąbrowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka nagrała dotychczas pięć płyt, z których każda uzyskał status Platynowej Płyty. Łącznie sprzedała ponad 300 000 egzemplarzy. Jest laureatką dziewięciu Fryderyków, a także wielu innych nagród branżowych. Popularność i uznanie publiczności doskonale oddają cztery statuetki otrzymane podczas koncertów TOP w ramach festiwalu Top Trendy.

Zagrała kilka dużych tras koncertowych obejmujących swym zasięgiem największe miasta w Polsce. Bilety na Jej koncerty wyprzedają się na kilka tygodni przed rozpoczęciem każdej trasy. W podsumowaniu 10-lecia przygotowanym przez Związek Producentów Audio Video dotyczącym najchętniej kupowanych płyt minionej dekady Ania uplasowała się na 3 miejscu.

„Dla naiwnych marzycieli” to przełomowy album Artystki, na który fani czekali wyjątkowo długo, bo aż 4 lata. Płyta zapowiadana była jako podsumowanie pewnego okresu w życiu i początek zupełnie czegoś nowego, współpraca z nową ekipą i absolutnie nowy materiał. Czy artystka sprostała oczekiwaniom? Jest to pytanie, na które można udzielić tylko jednej odpowiedzi – twierdzącej.

Płyta „Dla naiwnych marzycieli” zadebiutowała na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży już w dniu premiery czyli 4 marca 2016. Od tego momentu Ania Dąbrowska nie schodzi z OLiSu i jak widać, nadal nie ma takiego zamiaru!
Album od pół roku stale utrzymuje się w czołówce wśród 10 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Wyróżniony został przez ZPAV statusem Platynowej Płyty, singiel „W głowie” również pokrył się Platyną, a nominowany do Fryderyka utwór „Nieprawda” zyskał Złoto.

Do stacji radiowych trafił niedawno trzeci singiel zatytułowany „Poskładaj mnie”. Tak jak każdym poprzednim singlem wokalistka wprowadza słuchaczy w dobry nastrój, nie tylko pozytywną melodią, ale również swoim głosem, który od zawsze działa jak najlepszy lek.

18 listopada ukazało się specjalne wydanie winylowe płyty „Dla naiwnych marzycieli”!

Jako support wystąpi zespół Snowman.

Snowman - zespół wokalisty Myslovitz, Michała Kowalonka. Pod koniec lipca do stacji radiowych trafi trzeci utwór promujący ich nową płytę - „Mów do mnie”. Premiera albumu "Gwiazdozbiór" odbyła się 5 maja 2017r.

Nowy album Snowmana to zbiór utworów pełnych emocji, melodii i tego co prawdziwe. Tytuł ich poprzedniej płyty - "The Best Is Yet To Come" okazał się proroczy. Uznany za jeden z najbardziej oryginalnych i intrygujących bandów tym razem powraca z płytą w całości polskojęzyczną. Nowy repertuar to kompozycje które stanowią spójną całość, dojrzałe, energetyczne brzmienie, intrygujące teksty, rewelacyjny wokal Michała Kowalonka. Piękna muzyka na niepewne czasy. Album, który z pewnością zapisze się w kanonie polskiej muzyki. Producentem płyty jest Leszek Biolik.

Regulamin Imprezy dostępny na: http://www.goodtaste.pl/regulamin
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK