Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Brodka MTV Unplugged - SOLD OUT!

Warszawa, Nowy Teatr

Peter Bence

Kraków, ICE Kraków

Peter Bence - SOLD OUT!

Warszawa, Teatr Palladium

Peter Bence - dodatkowy koncert

Warszawa, Teatr Palladium

Zalewski śpiewa Niemena - SOLD OUT!

Szczecin, Filharmonia im. M. Karłowicza

KORTEZ - gość specjalny Panieneczki - SOLD OUT!

Toruń, CKK Jordanki

KORTEZ - SOLD OUT!

Płock, Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej

HEY - SOLD OUT!

Poznań, Hala Arena Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 59 zł (Strefa D), 79 zł (Strefa C), 99 zł (Strefa B), 119 zł (Strefa A) [miejsca siedzące] // PŁYTA: 99 zł [wejściówki stojące]

Bilety dostępne na: BILETY WYPRZEDANE

Bardzo prosimy o zapoznanie się regulaminem Imprezy – www.goodtaste.pl/regulamin oraz FAQ - www.goodtaste.pl/faq

WEJŚCIE: na koncert można wejść od ulicy Wyspiańskiego (wejście A) oraz od ulicy Jarochowskiego (wejście B). Na teren Imprezy nie wolno wnosić: napojów, jedzenia, niebezpiecznych narzędzi i sprzętu fotograficznego. Każdy uczestnik przed wejściem na wydarzenie zostanie poddany kontroli przez ochronę.

SZATNIA: obowiązkowa, płatna.

PARKING: w związku z brakiem parkingu obok Areny, zalecamy korzystanie z komunikacji miejskiej.

BILETY: bilety elektroniczne nie muszą być wydrukowane, wystarczy wyświetlenie ich na telefonie lub na innym urządzeniu mobilnym. Ważne, aby szybka telefonu nie była pęknięta, a obraz był wyraźny, tak aby zeskanować kod kreskowy. WAŻNE: bilet musi posiadać kod – nie wystarczy potwierdzenie zamówienia.

ROZPISKA GODZINOWA:
18:00 – otwarcie bram
20:00 – start koncertu

Prosimy o wcześniejsze przybycie do Hali Arena. Spodziewamy się sporej frekwencji, dlatego punktualne pojawienie się na miejscu ułatwi nam planowe rozpoczęcie koncertu. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy bilety@goodtaste.plUwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Dwadzieścia pięć lat minęło jak jeden dzień… Bardzo pracowity dzień. Nie było czasu na drugie śniadanie, nie dało się położyć na poobiednią drzemkę. Przez te 25 lat wydaliśmy 18 płyt, zagraliśmy niezliczoną liczbę koncertów praktycznie w każdym zakątku Polski. Odwiedziliśmy trzy kontynenty, choć jeden niekoniecznie muzycznie. Liczby piosenek nawet nie zliczymy, gdyż kończą się nam palce w zespole.

Chcielibyśmy to wszystko jakoś podsumować, spiąć w klamrę, zebrać w dwa tomy. To przecież dzięki Wam mieliśmy siłę i ochotę na stworzenie tego wszystkiego, co udało nam się nagrać i zaśpiewać. Jak świętować, to tylko z Wami.

FAYRANT to koncerty w największych halach koncertowych w kraju. Koncerty wyjątkowe, wspominkowe, przekrojowe a przede wszystkim emocjonalne. Będą goście, będą hity, będą rzeczy zapomniane, a specjalnie na tę imprezę wyciągnięte z dna szuflady. Będą również niespodzianki i cała masa dobrej zabawy, czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie urodzinowej.
Do zobaczenia!

Regulamin Imprezy dostępny na: http://www.goodtaste.pl/regulamin
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK