Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Tribute to Michael Jackson Symfonicznie

Warszawa, Teatr Roma

Tomasz Stańko New York Quartet

Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA

Kortez z zespołem

Katowice, MCK (Międzynarodowe Centrum Kongresowe)

The Cool Quest

Warszawa, Miłość

Tomasz Stańko New York Quartet

Gdańsk, Filharmonia Bałtycka

Tomasz Stańko New York Quartet

Poznań, Aula Artis

Ania Dąbrowska THE BEST OF

Kraków, ICE Kraków

HEY

Gdańsk, Ergo Arena Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: TRYBUNA: 59 zł (Strefa D), 79 zł (Strefa C), 99 zł (Strefa B), 119 zł (Strefa A) [miejsca siedzące] // PŁYTA: 79 zł (Strefa II), 99 zł (Strefa I) [wejściówki stojące]

Bilety dostępne na: www.goodtaste.bilety24.pl www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Markt i Media Expert

Bilety są jeszcze dostępne na www.goodtaste.bilety24.pl oraz www.eventim.pl

WEJŚCIE: na koncert można wejść od Placu Dwóch Miast.

Bardzo prosimy o zapoznanie się regulaminem Imprezy – www.goodtaste.pl/regulamin oraz FAQ - www.goodtaste.pl/faq

Na terenie Imprezy nie wolno wnosić: napojów, jedzenia, niebezpiecznych narzędzi i sprzętu fotograficznego. Każdy uczestnik przed wejściem na wydarzenie zostanie poddany kontroli przez ochronę.

SZATNIA: obowiązkowa.

PARKING: wszystkie informacje odnośnie parkingu znajdują się na stronie http://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

BILETY: bilety elektroniczne nie muszą być wydrukowane, wystarczy wyświetlenie ich na telefonie lub na innym urządzeniu mobilnym. Ważne, aby szybka telefonu nie była pęknięta, a obraz był wyraźny, tak aby zeskanować kod kreskowy. WAŻNE: bilet musi posiadać kod – nie wystarczy potwierdzenie zamówienia.

ROZPISKA GODZINOWA:
17:00 – otwarcie bram
19:00 – start koncertu

Prosimy o wcześniejsze przybycie do Ergo Areny. Spodziewamy się sporej frekwencji, dlatego punktualne pojawienie się na miejscu ułatwi nam planowe rozpoczęcie koncertu. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy bilety@goodtaste.plUwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Gościem trasy będzie Piotr Banach, a jako goście koncertu w Gdańsku wystąpią Natalia i Paulina Przybysz oraz O.S.T.R.

Dwadzieścia pięć lat minęło jak jeden dzień… Bardzo pracowity dzień. Nie było czasu na drugie śniadanie, nie dało się położyć na poobiednią drzemkę. Przez te 25 lat wydaliśmy 18 płyt, zagraliśmy niezliczoną liczbę koncertów praktycznie w każdym zakątku Polski. Odwiedziliśmy trzy kontynenty, choć jeden niekoniecznie muzycznie. Liczby piosenek nawet nie zliczymy, gdyż kończą się nam palce w zespole.

Chcielibyśmy to wszystko jakoś podsumować, spiąć w klamrę, zebrać w dwa tomy. To przecież dzięki Wam mieliśmy siłę i ochotę na stworzenie tego wszystkiego, co udało nam się nagrać i zaśpiewać. Jak świętować, to tylko z Wami.

FAYRANT to siedem koncertów w największych halach koncertowych w kraju. Koncertów wyjątkowych, wspominkowych, przekrojowych a przede wszystkim emocjonalnych. Będą goście, będą hity, będą rzeczy zapomniane, a specjalnie na tę imprezę wyciągnięte z dna szuflady. Będą również niespodzianki i cała masa dobrej zabawy, czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie urodzinowej. Do zobaczenia!

Regulamin Imprezy dostępny na: http://www.goodtaste.pl/regulamin

Dla mediów
Pobierz PRESSPACK