Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Kolędy Świata: TGD + Kasia Cerekwicka, Kuba Badach, Piotr Cugowski - SOLD OUT!

Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław

Anna Maria Jopek & Kroke

Koszalin, Filharmonia Koszalińska

Zalewski śpiewa Niemena

Warszawa, Teatr Muzyczny Roma

Anna Maria Jopek

Teatr Rozrywki, Chorzów

Zalewski śpiewa Niemena

Poznań, Sala Ziemi

Zalewski śpiewa Niemena

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

Zalewski śpiewa Niemena

Łódź, Filharmonia Łódzka

Kolędy Świata: TGD + Kasia Cerekwicka, Kuba Badach, Piotr Cugowski - SOLD OUT!

Opera Krakowska, Kraków Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 79 zł (Strefa D), 99 zł (Strefa C), 119 zł (Strefa B), 149 zł (Strefa A)

Bilety dostępne na: BILETY WYPRZEDANE!

Koncert "Kolędy Świata" w Krakowie został wyprzedany. W związku z tym została zakończona internetowa sprzedaż biletów oraz nie będzie możliwości zakupu ich przy wejściu na koncert.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Good Taste Production zaprasza na koncerty z cyklu „Kolędy Świata: TGD + Goście”. Już w styczniu ten niezwykły projekt zespołu TGD oraz wybitnych polskich wokalistów: Katarzyny Cerekwickiej, Kuby Badacha i Piotra Cugowskiego odwiedzi największe miasta w Polsce w zupełnie nowym repertuarze - prezentując kolędy z ich najnowszego wydawnictwa „Kolędy Świata 2”!

Nowa płyta TGD „Kolędy Świata 2” to ciąg dalszy podróży, w którą wyruszyliśmy z zespołem w poszukiwaniu bożonarodzeniowych tradycji. Tym razem artyści zabiorą nas do Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii czy Anglii. Nie zabraknie też polskich kolęd, takich jak „Bóg się rodzi” czy „Bracia patrzcie jeno”. Oprócz tego podczas koncertów, będzie można usłyszeć pieśni hebrajskie, francuskie oraz łacińskie.

Obok tych starszych melodii będzie można usłyszeć również współczesne piosenki. Całość repertuaru mieni się kolorami i pulsuje za sprawą znakomitych wokalistów i instrumentalistów.

Wspólne obchodzenie Bożego Narodzenia to czas pełen rodzinnego spokoju i wzruszeń. Świąteczna atmosfera pozwoli na wspólne delektowanie się muzyczną ucztą w wykonaniu niezwykłych artystów. Kolędowanie w wyjątkowym gronie stworzy jedyne w swoim rodzaju widowisko, wypełnione poczuciem ciepła i wspólnoty.

Dla mediów
Pobierz PRESSPACK