Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Edison Festival - Taste The Music

Baranowo, Hotel Edison

Powidz Jam Festiwal 2018: Kortez

Powidz, Park Łazienkowski

Ania Dąbrowska THE BEST OF

Opole, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki

Zalewski śpiewa Niemena - dodatkowy koncert!

Wrocław, Narodowe Forum Muzyki

Zalewski śpiewa Niemena - SOLD OUT!

Wrocław, Narodowe Forum Muzyki

Dominic Miller

Poznań, Aula UAM

Zalewski śpiewa Niemena

Centrum Kongresowe ICE, Kraków

TwoSet Violin

Warszawa, Teatr ROMA Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 99 zł (strefa C), 149 zł (strefa B), 199 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.goodtaste.bilety24.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Markt i Media Expert

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

TwoSet Violin to zespół założony w 2014 roku przez dwóch australijskich muzyków – Brett’a Yang’a i Eddy’ego Chen’a. Sławę przyniosły im filmiki, w których w zabawny, a czasami dość bolesny i prześmiewczy sposób przedstawiali życie muzyków klasycznych. Mając ponad 300 000 followersów i ponad 70 milionów wyświetleń, stali się inspiracją dla młodych muzyków. Brett i Eddy wystąpili w programach takich jak ABC Classic FM i Sony Classical Australia, a także w wielu zagranicznych, np. China Times, The Violin Channel, Classic FM, WQXR, The Strad. Współpracowali z wybitnymi muzykami takmi jak Lang Lang, Ray Chen, Janine Jansen, James Ehnes, Maxim Vengerov, Anne Akiko Meyers i Stefan Jackiw.

Pod koniec 2016 roku, duet TwoSet Violin zaczął występować na żywo – warto wspomnieć o ich wyprzedanym debiutanckim koncercie w Sydney Opera House w grudniu zeszłego roku. Ich jedyne w swoim rodzaju występy dostaraczają unikalnych i interaktywnych doświadczeń, łączac humor z muzyką klasyczną na najwyższym poziomie. Na ich koncertach spotykają się zarówno młodzi fani, jak i ludzie, którzy nigdy wcześniej nie słuchali muzyki klasycznej.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK