Koncerty

Koncerty Zobacz więcej

Ania Dąbrowska THE BEST OF

Opole, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki

Zalewski śpiewa Niemena - dodatkowy koncert!

Wrocław, Narodowe Forum Muzyki

Zalewski śpiewa Niemena - SOLD OUT!

Wrocław, Narodowe Forum Muzyki

Dominic Miller

Poznań, Aula UAM

Zalewski śpiewa Niemena

Centrum Kongresowe ICE, Kraków

Zalewski śpiewa Niemena - SOLD OUT!

Warszawa, Teatr Roma

Zalewski śpiewa Niemena - dodatkowy koncert!

Warszawa, Teatr Roma

Wodecki Twist: skrzypce

Kraków, Opera Krakowska Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 99 zł (strefa C), 129 zł (strefa B), 179 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.goodtaste.bilety24.pl, www.ebilet.pl, w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Markt, Media Expert, oraz w kasie Opery Krakowskiej.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Agata Szymczewska, Mariusz Patyra, Adam Bałdych i Grupa MoCarta wezmą udział w koncercie WODECKI TWIST: SKRZYPCE w ramach pierwszej edycji festiwalu, dedykowanego pamięci i twórczości Zbigniewa Wodeckiego. Wydarzenie zaplanowano w Operze Krakowskiej 9 czerwca.

Pomysł na ten festiwalowy koncert został zainspirowany oczywiście pasją i wielką miłością, jakimi Zbigniew Wodecki darzył muzykę klasyczną, a szczególnie skrzypce. To od klasyki rozpoczęła się muzyczna kariera artysty, który pierwsze kroki na scenie stawiał jako muzyk orkiestrowy. Później dał się poznać także jako wspaniały kompozytor i znakomity instrumentalista, który wykorzystywał skrzypce zarówno na estradzie rozrywkowej, jak i scenie klasycznej, łącząc gatunki. Instrument – piękny, ale i piekielnie wymagający -stał się jego znakiem rozpoznawczym. Konsekwentnie promował skrzypce i najwyższą jakość wykonawczą, zarówno w muzyce rozrywkowej, jazzowej i klasycznej.

W drugim dniu WODECKI TWIST FESTIWAL zapraszamy publiczność na szczególny koncert w Operze Krakowskiej, poświęcony właśnie skrzypcom, który wzbogacony będzie o unikatowe nagrania archiwalne, pokazujące talent Zbigniewa Wodeckiego i jego wirtuozerskie wykonania. Do udziału w tym koncercie Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego zaprosiła wybitnych artystów polskiej wiolinistyki. Wspaniali artyści reprezentują niemal wszystkie sceny muzyczne, pokazując, że można łączyć style, jak zawsze robił to Zbyszek. Będzie jazz, klasyka, kabaret i muzyka rozrywkowa najwyżej jakości.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin
Dla mediów
Pobierz PRESSPACK